Drukarnia Druk-Polska

Witaj w Druk-Polska

Drukarnia Druk-Polska specjalizuje się w druku zaawansowanych technicznie materiałów reklamowych, a w szczególności segregatorów, podkładek z klisem, notesów reklamowych, woblerów, kuponów promocyjnych z kodami numerycznymi oraz zdrapkami, a także kalendarzy trójdzielnych, kalendarzy biurkowych oraz kalendarzy ściennych.

Obsługa Klienta:

 Home - Druk-Polska - Drukarnia

Kontakt

Biuro
tel: +48 61 610 29 08
tel: +48 61 610 29 09
tel: +48 61 610 11 01
email: Biuro@Druk-Polska.pl
Dział Obsługi Klienta
Tomasz Andrzejewski
Tomek@Druk-Polska.pl
tel. 505 196 567

Przemysław Urban
Przemek@Druk-Polska.pl
tel. 696 415 779

Hanka Maciejewska
Hanka@Druk-Polska.pl
tel. 505 196 568

Magdalena Urban
Magda@Druk-Polska.pl
tel. 608 626 645

Joanna Gulczyńska
Asia@Druk-Polska.pl
tel. 505 196 566

Adres do korespondencji
Druk-Polska
ul. Szałwiowa 34B lok. 2
62-064 Poznań-Plewiska
Informacje rejestrowe
NIP: 622-220-84-48
REGON: 634199500
Bank
Santander Bank Polska S.A.
konto: 16 1090 1346 0000 0000 3410 8899
Właściciel marki
Europejski Fundusz Gospodarczy