Drukarnia Druk-Polska

Witaj w Druk-Polska

Drukarnia Druk-Polska specjalizuje się w druku zaawansowanych technicznie materiałów reklamowych, a w szczególności segregatorów, podkładek z klisem, notesów reklamowych, woblerów, kuponów promocyjnych z kodami numerycznymi oraz zdrapkami, a także kalendarzy trójdzielnych, kalendarzy biurkowych oraz kalendarzy ściennych.

Obsługa Klienta:

 Podkładki z klipsem Clipboardy Deski z klipsem Receptariusze Receptowniki - Druk-Polska.pl

Podkładki z klipem, clipboardy i receptariusze, teczki zamykane z klipem

  • Informacje ogólne
  • Galeria zdjęć
  • Informacje techniczne
  • Pliki do pobrania

Podkładki z klipem (clipboard)

Produkujemy wszelkiego typu podkładki z klipsem metalowym (deski z klipsem, deski z clipem), podkładki zamykane z klipsem (etui z klipsem, teczki zamykane z klipem) oraz skomplikowane i rozbudowane podkładki zamykane z klipsem w postaci rozbudowanych prezenterów wyposażonych, oprócz klipsów, także w zamki segregatorowe (zamki z ringami), kieszonki, clipy na płyty CD, uchwyty na długopisy oraz inne elementy, zgodnie z potrzebami Klienta.

Indywidualne podkładki z metalowym klipsem (klipem) umożliwiające wpięcie kartek, notesu czy bloczka reklamowego.

Podkładka z klipsem może mieć dowolny format oraz kolorystykę - zgodnie z życzeniem Klienta.

Podkładki zamykane z klipem (teczki zamykane z klipem)

Etui w postaci zamykanej podkładki z przymocowanym w środku metalowym klipsem umożliwającym wpięcie kartek,

Klips (clip) metalowy nitowany jest zazwyczaj na trzeciej stronie podkładki zamykanej. Na życzenie Klienta klips (clip) może być montowany w dowolnym miejscu.

Podkładki zamykane z klipsem mogą posiadać różnej szerokości grzbiet oraz dodatkowe wyposażenie np. w postaci kieszonek, clipsa na płytę CD/DVD czy uchwytu na długopis.

Zaawansowane, rozbudowane podkładki z klipsem

Rozbudowane i zaawansowane podkładki i prezentery, składane, z kieszeniami. Wyposażone w klipsy do wpięcia notesu oraz w zamki segregatorowe do wpięcia kartek (kart produktowych) z otworami segregatorowymi.

Rozbudowane podkładki z klipsem mogą posiadać różnej szerokości grzbiet oraz być wyposażone w elementy dodatkowe (przykładowa lista znajduje się niżej).

Rozbudowane podkładki mogą posiadać różnego typu kieszonki foliowe czy papierowe, uchwyty na płyty CD/DVD, uchwyty na długopis oraz inne dodatkowe elementy wg potrzeb Klienta.

Rozbudowane podkładki mogą być zamykane na punkty magnetyczne, na pasek magnetyczny, na rzepy, na gumkę oraz w inny dowolny sposób, zgodnie z potrzebami Klienta.

Podkładki z klipsem Clipboardy Deski z klipsem Receptariusze Receptowniki - Druk-Polska.pl

Typy klipsów

Klipy z prętem

kolor srebrny - szerokość 100 mm lub 120 mm

Klipy z prętem i zawieszką

kolor srebrny - szerokość 100 mm lub 120 mm

Klipy z ząbkami

kolor srebrny - szerokość 70 mm lub 110 mm

Klip metalowy z dociskiem (z dźwignią)

szerokość 100 mm

Pliki do pobrania, które ułatwią Ci pracę: